Han
Geregistreerd: Augustus 2006 Berichten: 1579
|
|
Leuk je eens te zien 
Het zijn stuk voor stuk goede foto's die je hebt geplaatst alleen deze laatste had ietsje pietsje donkerder gemogen, de witte partijen zijn iets teveel uitgebeten. Maar het geeft wel een zonnige indruk. Met welke camera zijn de foto's gemaakt, Rollei of de Yashica??
|
|
Manuel
Geregistreerd: Maart 2007 Berichten: 668
|
|
Thanks Hanfo, mee eens dat hij net te licht is. Het blijft een beetje een gok omdat ik het mooi vind de detail in schaduw naar voren te halen door iets te overbelichten. In deze situatie is het zonlicht dan weer wat uitgebeten helaas.
Als ik me goed kan herinneren is deze met de Yashica gemaakt. Ik gebruik ze momenteel beide, soms is het handig on-camera een lichtmetertje te hebben en die zit niet op de Rolleicord. De Rotterdam-foto's zijn weer met de Rollei gemaakt.
|
|
Han
Geregistreerd: Augustus 2006 Berichten: 1579
|
|
Hi Manuel,
Eigenlijk bedoel ik iets zachter drukken maar dat komt over het algemeen de scherpte indruk niet te goede. Indien je een rijk gedetailleerde toonschaal wilt hebben zou je eens kunnen denken aan contrast beheersing voor z/w films.
In dat licht zou je daar natuurlijk op het forum vragen over kunnen stellen
|
|
Manuel
Geregistreerd: Maart 2007 Berichten: 668
|
|
Gedaan... ik ben erg benieuwd!
|
|