Ferdi Geregistreerde gebruiker

Geregistreerd op: 25-8-2006 Berichten: 593 Woonplaats: Friesland
|
Geplaatst: Do Okt 22, 2009 11:19 Onderwerp: Moab Kokopelli Photo satin A3 235 grams papier, ca. 40 vel. |
|
|
Dit is papier voor het printen van foto's. Moab is een Amerikaans merk papier dat door Kamera-Express wordt verkocht. Volgens de verpakking gechikt voor Epson Ultrachrome inkt. Mijn ervaring is dat het NIET geschikt is voor de Epson 2100 printer; er ontstaan lelijke doffe plekken op de print, gezien onder een bepaalde hoek. Kokopelli is een soort van al weer een paar jaar geleden. Misschien om deze reden vervangen door een nieuwer type. Wellicht is het papier geschikter voor Ultrachrome K3 inkt of een ander merk printers.
Om het probleem iets anders te omschrijven: Ik moet voor mijn 2100 printer altijd de Ilford "Smooth" serie papier gebruiken en niet die andere serie die geloof ik "Classic" heet(te). Wie die andere Ilford serie papier kan gebruiken, kan waarschijnlijk ook dit papier gebruiken.
Ieder aannemelijk bod, ik kan er niets mee. Mag ook eerst op proef en gekocht na accoord bevinden. _________________ Ferdi Stutterheim |
|