Han
Geregistreerd: Augustus 2006 Berichten: 1579
|
Wo Oktober 10, 2007 12:56
|
|
|
Ik krijg zin om daar te gaan wandelen. Ik vind overigens de foto een behoorlijke groen zweem hebben. Het is ook goed aan de stammen te zien.
|
|
Manuel
Geregistreerd: Maart 2007 Berichten: 668
|
Wo Oktober 10, 2007 13:58
|
|
|
Ja prachtige omgeving. Maar die zweem is vreemd want het pad is neutraal grijs volgens photoshop...
|
|
Paul Jenner
Site Admin
Geregistreerd: Augustus 2006 Berichten: 3266
|
Wo Oktober 10, 2007 17:34
|
|
|
Geweldige sfeer en kleurenpalet Manuel. Niet slekt voor zo'n "moderne" 100F toch ?
De boomstammen lijken inderdaad iets aan de groene kant. Dat zijn ze in werkelijkheid ook natuurlijk, vanwege het mos. Maar dit is wel erg enthousiast mos 
Het pad is keurig dus ik denk dat de kleurbalans an sich niet verkeerd is. Misschien een beetje enthousiast in de groene hoge lichten ?
Rond welk tijdstip was dit ?
Paul.
|
|
Manuel
Geregistreerd: Maart 2007 Berichten: 668
|
Wo Oktober 10, 2007 21:14
|
|
|
Ik heb het negatief er maar even bij gepakt De stammen zijn weliswaar groen, maar hier misschien idd iets te ver doorgeschoten :D
100F doet het zeker best leuk, al vind ik hem soms best lastiger belichten dan de Velvia 50. Veel uit deze serie waren ook behoorlijk onderbelicht helaas 
Ik was daar aan het begin van de avond en dan begint het zonnetje al aardig te zakken met dit seizoen. Maakt wel weer mooi licht.
|
|
Ferdi
Geregistreerd: Augustus 2006 Berichten: 593
|
Ma Oktober 15, 2007 15:27
|
|
|
Als ik me niet vergis, werk zo'n groen bladerdak ook als een groen filter. Roept herinneringen op aan mijn jeugd op de Veluwe. Mooie opname.
Ferdi.
|
|